Разглеждания: 11

Двустаен апартамент за продажба, 60m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Five Homes. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Five Homes. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 60m² - С.Кошарица, Бургас - Апартамент за продажба - Five Homes - 119098532
 

с.Кошарица, Бургас

59,900 EUR
998EUR/m²
117,154.22BGN
1,951.92BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

1-ви

Етажи:

4

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Представяме ви уютен и функционален двустаен апартамент, разположен в комплекс „Anna Maria“ в с. Кошарица – предпочитан район за хора, които търсят тишина, чист въздух и красива природа, само на няколко минути от плажа и динамиката на Слънчев бряг. Имотът е с площ от 60 кв.м и се намира на 1-ви етаж в добре поддържана сграда с Акт 16. Апартаментът е практично разпределен и предлага комфорт както за лично ползване, така и като инвестиция с отличен потенциал за отдаване под наем. ✨ Разпределение: ✔️ Входно антре ✔️ Светла дневна с кухненска зона ✔️ Самостоятелна спалня ✔️ Баня с тоалетна ✔️ Тераса ???? Основни характеристики • Акт 16 • Такса поддръжка: 8 €/кв.м годишно • Разстояние до морето: около 2,5 км • Подходящ за целогодишно живеене ???? Комплексът предлага: ✔️ Озеленена и добре поддържана територия ✔️ Басейн с детска секция ✔️ Зона за слънчеви бани и релакс ✔️ Контролиран достъп и охрана ✔️ Паркинг Локацията съчетава спокойствието на природата и близостта до морето – идеален избор за ваканционен имот, постоянно живеене или инвестиция с добра доходност. ???? За повече информация и оглед: 0898 266 810 0882 445 944 ???? Говорим български, руски и английски ???? Съдействаме за банково кредитиране код на оферта 744
Особености
  • Затворен комплекс

    Затворен комплекс

  • Паркомясто

    Паркомясто

Контакт
Аида Раданова - брокер
phone+359898266810
Five Homes
Улица Васил Левски, 7, Бургас България, 8000, Бургас