Разглеждания: 81

Двустаен апартамент за продажба, 59m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Билдинг Бокс. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Билдинг Бокс. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 59m² - Жк. Свобода, София - Апартамент за продажба - Билдинг Бокс - 119106576
 

жк. Свобода, София

137,000 EUR
2,322EUR/m²
267,948.71BGN
4,541.44BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

3-ти

Етажи:

8

Отопление:

ТЕЦ

Строителство:

Панел

Допълнителна информация
Билдинг Бокс Ви представя двустаен апартамент, находящ се в ж.к. „Свобода“. Имотът е с площ от 59 кв.м., разположен на 3-ти етаж от общо 8 етажа. Изложението е изток-запад, което го прави топъл и осигурява добра дневна светлина. Разпределение: Хол с тераса, кухня с усвоена тераса, спалня, складово помещение, баня, тоалетна + мазе 3 кв.м. Жилището е ситуирано в панелна сграда със следните ключови предимства: на 150 метра от Северен парк Сменени вертикални щрангове Свободно паркиране Отопление - електричество, ТЕЦ БИЛДИНГ БОКС предоставя безплатна консултация и кредитно съдействие при финансиране на избрания от Вас имот. Оферта № 32268
Особености
  • Климатик

    Климатик

Контакт
Марио Кисов - брокер
phone0879900994
Билдинг Бокс
Билдинг Бокс
ул. Цар Симеон 154
София
phone0877734412
Вижте всички обяви от Билдинг Бокс в homes.bg на: buildingbox.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)