Разглеждания: 3

Двустаен апартамент за продажба, 57m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Абела. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Абела. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 57m² - Жк. Дружба 1, София - Апартамент за продажба - Абела - 119112019
 

жк. Дружба 1, София

180,000 EUR
3,157EUR/m²
352,049.40BGN
6,174.56BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

5-ти

Етажи:

8

Отопление:

ТЕЦ

Строителство:

Панел

Допълнителна информация
Представяме ви двустаен апартамент в ж.к. Дружба. Имота се нуждае от ремонт. Жилището разполага с прилично обзавеждане и може да се ползва и в този си вид. Апартаментът се състои от дневна с преход към кухненски бокс, просторна спалня, баня с тоалетна. Помещенията са функционални и предлагат достатъчно пространство за вашето удобство. Локацията на имота е изключително удобна, с близост до магазини, ресторанти и различни удобства. Транспортната комуникация е отлична, като има близки спирки на градския транспорт, което ви позволява лесен достъп до различни части на града. Имота има голям потенциал да бъде ползван както за собствени нужди така и при инвестиционни намерения. Агенцията ни предлага безплатна услуга по договаряне на ипотечни кредити. Работим с водещите банки на пазара и от позицията си на доказан партньор можем да предложим договаряне на ипотечни кредити на конкурентни цени. Не се колебайте да ни потърсите за повече информация или да запазите своя оглед на имота.
Контакт
Димитър Канев - брокер
phone0887005310
Абела
Абела
Гр.София Район: Красно Село, Жк. Лагера, ул. Плиска
София
phone0988136010
Вижте всички обяви от Абела в homes.bg на: abella.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)