Разглеждания: 2

Двустаен апартамент за продажба, 55m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на ЛОГОС. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с ЛОГОС. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 55m² -  Христо Ботев, Варна - Апартамент за продажба - ЛОГОС - 119238259
 

Христо Ботев, Варна

115,000 EUR
2,090EUR/m²
224,920.45BGN
4,087.68BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

4-ти

Етажи:

5

Допълнителна информация
Предлагаме Ви просторен и светъл двустаен апартамент в един от централните райони на града, съчетаващ предимствата на установена градска среда с лесен достъп до всички ключови точки на Варна. Апартаментът впечатлява с функционално разпределение, което оптимално оползотворява площта на апартамента. Жилището се състои от входно антре, просторна дневна с кухня и трапезария и тераса, която допълнително засилва усещането за простор и светлина, спалня с излаз на тераса, самостоятелно обособени перално помещение и баня с тоалетна – решение, което гарантира практичност и удобство в ежедневието. Изложението изток/запад осигурява дневна светлина през целия ден и комфортна атмосфера във всяко помещение. Към имота има и прилежащо избено помещение. Апартаментът е разположен на 4-ти етаж в пететажна сграда без асансьор. Районът предлага всичко необходимо за удобен градски живот – Катедралата е само на 10 минути пешеходно разстояние, а в близост ще откриете училища, детски градини, болница, магазини и удобни спирки на градския транспорт. Имот, който съчетава централна локация и функционалност – отличен избор както за живеене, така и за инвестиционна възможност. Оферта 2777.
Особености
  • Климатик

    Климатик

Контакт
Даниела Стоянова - брокер
phone0886996627
ЛОГОС
ЛОГОС
гр.Варна, бул."Мария Луиза"4
Варна
phone052612918
Вижте всички обяви от ЛОГОС в homes.bg на: logos.homes.bg