Разглеждания: 2

Двустаен апартамент за продажба, 55m²

Оферта
Двустаен, 55m² -  Център, София - Апартамент за продажба - Титан Пропъртис - 119081224
 

Център, София

270,000 EUR
4,909EUR/m²
528,074.10BGN
9,601.17BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

9-ти

Етажи:

14

Отопление:

ТЕЦ

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Титан Пропъртис офис Черни връх с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в Център-ЦУМ. Жилището с обща площ 55 кв.м е разположено на 9-ти етаж от общо 14 в тухлена сграда. Изложението Запад, Север и Юг гарантира обилна естествена светлина през целия ден. Функционалният план включва коридор, светъл хол с достъп до тераса, кухня, спалня и баня с тоалетна. Обзаведен, с централно отопление на ТЕЦ, апартаментът предлага комфорт и удобство. Апартаментът е в отлично състояние и готов за нанасяне. Обзавеждането включва необходимите мебели и уреди. Интериорът е поддържан и в отлична визия. В близост до имота ще намерите: - 48. Основно училище "Йосиф Ковачев" на 100 метра - ДГ 106 "Княгиня Мария Луиза" на 492 метра - Банка: ОББ клон Мария Луиза на 366 метра - Банкомат: Банка ДСК на 309 метра - Аптека: Централна научна аптечна лаборатория при Педиатрична аптека Ерудита на 370 метра - Болница: 2-ра МБАЛ - София ЕАД на 320 метра - Автогара: Central Bus Station - Sofia на 281 метра "С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка." За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2109868.
Особености
  • Асансьор

    Асансьор

  • Климатик

    Климатик