Разглеждания: 11

Двустаен апартамент за продажба, 49m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Five Homes. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Five Homes. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 49m² - Гр.Свети Влас, Бургас - Апартамент за продажба - Five Homes - 119011313
 

гр.Свети Влас, Бургас

82,000 EUR
1,673EUR/m²
160,378.06BGN
3,272.10BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

1-ви

Етажи:

6

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Агенция Five Homes предлага за продажба двустаен апартамент с площ от 49 кв.м, разположен в предпочитана зона на гр. Свети Влас. Имотът е с функционално разпределение и създава усещане за комфорт и спокойствие, подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция. Разпределение: Дневна с кухненски бокс Отделна спалня Баня с тоалетна Тераса с гледка към зелени площи и басейна Предимства на имота: ✔️ Практично и удобно разпределение ✔️ Ниска такса поддръжка ✔️ Подходящ за отдаване под наем ✔️ Добра локация Локация: Имотът се намира в спокоен район, в близост до морето и на пешеходно разстояние от голям хранителен магазин, което осигурява удобство за ежедневието и почивката. Защо да изберете Five Homes: Коректно и професионално обслужване Съдействие за банково кредитиране – партньорство с 13 банки Съдействие за сделка от разстояние Говорим руски и английски език ???? 0898266810 ???? 0882445944 Свържете се с нас за повече информация и оглед – ще ви съдействаме за успешна сделка! код на оферта 742
Особености
  • Затворен комплекс

    Затворен комплекс

  • Паркомясто

    Паркомясто

Контакт
Аида Раданова - брокер
phone+359898266810
Five Homes
Улица Васил Левски, 7, Бургас България, 8000, Бургас
Бургас
phone0882445944
Вижте всички обяви от Five Homes в homes.bg на: FiveHomes.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)