Разглеждания: 37

Двустаен апартамент за продажба, 45m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на BasProperties. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с BasProperties. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 45m² - Жк. Люлин 7, София - Апартамент за продажба - BasProperties - 119250611
 

жк. Люлин 7, София

125,000 EUR
2,777EUR/m²
244,478.75BGN
5,431.34BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

3-ти

Етажи:

7

Отопление:

ТЕЦ

Строителство:

Панел

Допълнителна информация
Реф. № 013504 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба двустаен апартамент в жк. Люлин 7, гр. София. Основни параметри: Тип имот: Двустаен апартамент Площ: 45 кв.м. Строителство: Панел, 1986 г. Етаж: 3 от 7 Отопление: ТЕЦ и електричество Изложение: Изток Асансьор: Да Допълнително: Мазе Разпределение: Всекидневна с кухненски бокс Спалня Малка тераса Коридор Баня с тоалетна За имота: Предлагаме двустаен апартамент, преустроен от гарсониера, разположен на среден етаж в поддържана панелна сграда в жк. Люлин 7. Жилището е след ремонт, напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за живеене. Апартаментът е вътрешен, което го прави топъл и енергийно ефективен през зимните месеци. Във всекидневната е монтиран климатик за допълнителен комфорт. Имотът е функционално разпределен и е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Локация: Имотът се намира на изключително комуникативно място в жк. Люлин 7, точно срещу Kaufland. В близост са разположени фитнес Pulse, Западен парк, училище и детска градина, което прави района подходящ както за семейства, така и за млади хора. На пешеходно разстояние се намират: Kaufland, Pulse Fitness, Западен парк, 79 СУ „Индира Ганди“, ДГ 68 „Ран Босилек“ и спирки на градски транспорт. Имотът е отличен избор за хора, които търсят компактно и готово за живеене жилище в добре устроен район на София. Свържете се с нас за повече информация и организиране на оглед. *Агенцията предлага напълно безплатно съдействие при жилищно кредитиране от банка.