Разглеждания: 103

Двустаен апартамент за продажба, 110m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на АЯКС Имоти. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с АЯКС Имоти. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 110m² - Кв. Малинова Долина, София - Апартамент за продажба - АЯКС Имоти - 116570541
 

кв. Малинова Долина, София

143,000 EUR
1,300EUR/m²
279,683.69BGN
2,542.58BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

1-ви

Етажи:

4

Допълнителна информация
АКТ 16 СРЕДАТА НА 2026 Г. ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА ПАРКОМЯСТО Предлагаме двустаен апартамент с обща площ 110 кв.м. в бутикова жилищна сграда в кв. Малинова долина. Разпределение: просторен коридор, светъл хол с кухненски бокс, уютна спалня, баня с тоалетна и две тераси. Имотът се предлага на шпакловка и замазка, готов за индивидуално довършване. Сградата е малка, модерна, с качествено строителство и луксозни общи части. Локацията осигурява удобен и бърз достъп до важни точки на града и основни пътни връзки. За повече информация и за организиране на оглед, не се колебайте да се свържете с нас. Ще се радваме да ви предоставим всички детайли и да уговорим удобен час за посещение на имота!  КОД 2003498 Отговорен брокер - Мария Стойнева 0882059990
Контакт
АЯКС ИМОТИ НАЕМИ - брокер
phone0888651294
АЯКС Имоти
АЯКС Имоти
улица Борово 52,вх Г
София
phone0886141474
Вижте всички обяви от АЯКС Имоти в homes.bg на: ajaximoti.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)