Разглеждания: 10

Двустаен апартамент за продажба, 100m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на СЕРДИКА 1 НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с СЕРДИКА 1 НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 100m² -  Драгалевци, София - Апартамент за продажба - СЕРДИКА 1 НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД - 119136679
 

Драгалевци, София

219,000 EUR
2,190EUR/m²
428,326.77BGN
4,283.27BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

5-ти

Етажи:

6

Допълнителна информация
Сердика 1 Недвеижими имоти Ви представя: Простор, светлина и гледки, които спират дъха! Двустаен тухлен апартамент с площ от 100 кв.м., съчетаващ простор, функционалност и отлична локация в района на Симеоново. Имотът предлага: Височина на таваните над 3 метра Възможност за преустройство в тристаен апартамент Просторна кухня, трапезария и хол Голяма спалня Дрешник Широка баня с тоалетна Тераса с впечатляващи гледки към София и Витоша В сградата се предлагат още свободни апартаменти с различна квадратура – тристайни и четиристайни жилища, подходящи както за живеене, така и за инвестиция. Възможност за закупуване на закрити паркоместа. Локация: В непосредствена близост до новостроящата се метростанция До Околовръстен път – Симеоново Близо до магазин Фантастико Бърз достъп до центъра и планината Част от апартаментите са с открити тераси, други със закрити, но всички предлагат усещане за простор, светлина и незабравими панорамни гледки. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон за връзка. В случай, че не ви отговорим на момента, ще ви върнем обаждане при първа възможност. Допълнителни услуги: Като ценен клиент на нашата компания, Вие ще получите безплатна консултация от нашия екип, ще имате привилегията да ползвате напълно безплатно услугите на нашия опитен юридически екип. В допълнение, предлагаме комплексни решения, включващи имуществена застраховка, безплатна финансова консултация, както и изгодни условия за финансиране, довършителни работи, интериорен дизайн. Още актуални оферти може да намерите в нашия сайт: serdika1.bg. ID: 21875