Разглеждания: 145

Четиристаен апартамент за продажба, 365m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Римекс Имоти. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Римекс Имоти. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Четиристаен, 365m² - Жк. Дружба 1, София - Апартамент за продажба - Римекс Имоти - 118444536
 

жк. Дружба 1, София

499,700 EUR
1,369EUR/m²
977,328.25BGN
2,677.53BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

6-ти

Етажи:

6

Отопление:

ТЕЦ

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
ОФЕРТА 86704 БЕЗПЛАТНИ ОГЛЕДИ, КОНСУЛТАЦИИ и 0% КОМИСИОННА!!! Представям Ви имот от най-висок клас — изключителен четиристаен апартамент в нова бутикова сграда в ж.к. Дружба, гр. София. Жилище, което не просто предлага комфорт, а създава усещане за престиж, стил и отличимост. Апартаментът се отличава с абсолютно уникална панорамна тераса - тип лятна градина, с гледка към езерото — рядкост за столицата и без реален аналог на пазара в София. Това го превръща не само в дом, а в истински трофеен имот. Разпределението е проектирано с мисъл за съвременния начин на живот: просторна и представителна дневна с трапезария и кухненски бокс, три самостоятелни спални, вътрешен коридор и две елегантни бани с тоалетни. Пространствата са светли, с усещане за въздух и свобода, съчетаващи функционалност и изисканост. Сградата е изпълнена с висок клас материали и модерна архитектура, отговаряща на очакванията на най-взискателните клиенти. Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и като дългосрочна инвестиция с висока добавена стойност, благодарение на своята уникалност, локация и ограничено предлагане на подобни имоти. Това е адрес за хора, които търсят не просто жилище, а стандарт на живот, за огледи и безплатни консултации - моля обади се на Петя Пирова 0893 568 645
Особености
  • Саниран

    Саниран

  • Луксозен имот

    Луксозен имот

  • Асансьор

    Асансьор