Разглеждания: 224

Четиристаен апартамент за продажба, 100m²

Оферта
Четиристаен, 100m² - Гр.Дупница, Дупница - Апартамент за продажба - Positive Trade - 118232810
 

гр.Дупница, Дупница

139,000 EUR
1,390EUR/m²
271,860.37BGN
2,718.60BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

1-ви

Етажи:

6

Дупница
phone0889991841
Вижте всички обяви от Positive Trade в homes.bg на: positivetrade.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)