Меню

    Начало / Търсене
    Вход / Регистрация
  • + Публикувай обява

  • Kомпании
    НастройкиВъпроси и предложенияОбщи условияКонтакти
menuHomes.bg
menu_book
checkНай-нови обяви
  • Цена - най-висока
  • Цена - най-ниска
    swap_vert
    search1

    Риълнет Офис Класик

    Риълнет Офис Класик
    Агенция
    ул. ”Люлин планина” 33 Б, ет.1
    София

    https://www.realnet.bg

    call+359895539837

Публикувани
    жк. Младост 4, София
    Тристаен, 89m² - Апартамент за продажба - 118639059
    star_outline
    Тристаен, 89m²
    Панел, Обзаведен, ТЕЦ
    250,000 EUR
    2,808EUR/m²
    488,957.50BGN
    5,491.97BGN/m2
    кв. Манастирски Ливади, София
    Тристаен, 116m² - Апартамент за продажба - 118921536
    star_outline
    Тристаен, 116m²
    Тухла, Полуобзаведен, Локално отопление
    340,000 EUR
    2,931EUR/m²
    664,982.20BGN
    5,732.54BGN/m2
    жк. Дружба 1, София
    Двустаен, 68m² - Апартамент за продажба - 118611171
    star_outline
    Двустаен, 68m²
    ЕПК, Обзаведен, ТЕЦ
    173,900 EUR
    2,557EUR/m²
    340,118.84BGN
    5,001.06BGN/m2
    жк. Белите Брези, София
    Двустаен, 51m² - Апартамент за продажба - 117251584
    star_outline
    Двустаен, 51m²
    ЕПК, Обзаведен, ТЕЦ
    200,900 EUR
    3,939EUR/m²
    392,926.25BGN
    7,704.01BGN/m2