Меню

    Начало / Търсене
    Вход / Регистрация
  • + Публикувай обява

  • Kомпании
    НастройкиВъпроси и предложенияОбщи условияКонтакти
menuHomes.bg
menu_book
checkНай-нови обяви
  • Цена - най-висока
  • Цена - най-ниска
    swap_vert
    search1

    СИБИЕМ КОНСУЛТ ООД

    СИБИЕМ КОНСУЛТ ООД
    Агенция
    ж.к. "Дружба-2", ул. Излак № 4, магазин №2, партер
    София
    call0888960399call0887664589

Публикувани
    жк. Дружба 2, София
    Двустаен, 76m² - Апартамент за продажба - 119021137
    star_outline
    Двустаен, 76m²
    Тухла, Необзаведен, ТЕЦ
    162,119 EUR
    2,133EUR/m²
    317,077.20BGN
    4,171.79BGN/m2
    кв. Редута, София
    Тристаен, 117m² - Апартамент за продажба - 118816330
    star_outline
    Тристаен, 117m²
    Тухла, Необзаведен, Електричество
    383,000 EUR
    3,273EUR/m²
    749,082.89BGN
    6,401.43BGN/m2
    жк. Дружба 1, София
    Едностаен, 51m² - Апартамент за продажба - 118577447
    star_outline
    Едностаен, 51m²
    Тухла, Необзаведен, ТЕЦ
    128,142 EUR
    2,512EUR/m²
    250,623.97BGN
    4,913.04BGN/m2
    жк. Дружба 2, София
    Тристаен, 119m² - Апартамент за продажба - 117785562
    star_outline
    Тристаен, 119m²
    Тухла, Необзаведен, Локално отопление
    213,045 EUR
    1,790EUR/m²
    416,679.80BGN
    3,500.94BGN/m2