Меню

    Начало / Търсене
    Вход / Регистрация
  • + Публикувай обява

  • Kомпании
    НастройкиВъпроси и предложенияОбщи условияКонтакти
menuHomes.bg
menu_book
checkНай-нови обяви
  • Цена - най-висока
  • Цена - най-ниска
    swap_vert
    search2

    BasProperties

    BasProperties
    Агенция
    Бул.Европа 31
    София
    call0899818212

Публикувани
    жк. Люлин 9, София
    Двустаен, 66m² - Апартамент за продажба - 116682028
    star_outline
    Двустаен, 66m²
    Тухла, Обзаведен, Електричество
    208,000 EUR
    3,151EUR/m²
    406,812.64BGN
    6,162.82BGN/m2
    жк. Люлин 2, София
    Двустаен, 95m² - Апартамент за продажба - 116681884
    star_outline
    Двустаен, 95m²
    Тухла, Обзаведен, Електричество
    180,000 EUR
    1,894EUR/m²
    352,049.40BGN
    3,704.34BGN/m2
    жк. Обеля 1, София
    Тристаен, 110m² - Апартамент за продажба - 116681652
    star_outline
    Тристаен, 110m²
    Тухла, Обзаведен, ТЕЦ
    283,000 EUR
    2,572EUR/m²
    553,499.89BGN
    5,030.39BGN/m2
    жк. Люлин 2, София
    Гараж, 340m² - Апартамент за продажба - 116681891
    star_outline
    Гараж, 340m²
    Тухла
    160,000 EUR
    470EUR/m²
    312,932.80BGN
    919.24BGN/m2
    кв. Манастирски Ливади, София
    Двустаен, 81m² - Апартамент за продажба - 116681945
    star_outline
    Двустаен, 81m²
    Тухла, Необзаведен, Електричество
    243,000 EUR
    3,000EUR/m²
    475,266.69BGN
    5,867.49BGN/m2
    предишна страница