Разглеждания: 188

Тристаен апартамент за продажба, 90m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на LIONS GROUP. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с LIONS GROUP. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Тристаен, 90m² - Кв. Бриз, Варна - Апартамент за продажба - LIONS GROUP - 119147439
 

кв. Бриз, Варна

199,990 EUR
2,222EUR/m²
391,146.44BGN
4,345.85BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

3-ти

Етажи:

4

Допълнителна информация
Lions group недвижими имоти предлага за продажба тристаен апартамент на среден етаж в тухлена сграда в кв. Бриз, гр. Варна. Имотът е със статут на апартамент и се състои от дневен тракт с излаз на тераса, кухненска част, две спални с излаз на обща тераса, баня с тоалет, входно антре и прилежаща изба. Жилището се предлага във вида от снимките - обзаведено и оборудвано - готово за нанасяне или отдаване под наем/нощувки. Сградата е тухлена с акт 16 от 2019г. Районът е благоприятен за живеене в близост до хранителен магазин, автобусна спирка, училища и др. Подходящ е за кредитиране с ипотечен кредит. Реф. номер: 15682 Телефон за връзка: 0888/393-222 Отговорен брокер: Розалия Кънева - мениджър продажби
Особености
  • Саниран

    Саниран

  • Климатик

    Климатик

Контакт
Розалия Кънева - брокер
phone0888393222
LIONS GROUP
LIONS GROUP
Офиси: гр. Варна , бул.Сливница 165 тел.: 0888 043 181 гр.Варна, бул.Васил Левски 10 : тел. 0892934053 гр.Варна, ул.Дубровник 0877883352 гр. София, жк.Стрелбище, ул.Тулча 46 - тел.: 0887 793 331
Варна
phone0887222477
phone0877890410
Вижте всички обяви от LIONS GROUP в homes.bg на: lionsbulgariagroup.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)