Разглеждания: 79

Едностаен апартамент за продажба, 42m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на Джин Дом. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с Джин Дом. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Едностаен, 42m² - К.к.Слънчев Бряг, Бургас - Апартамент за продажба - Джин Дом - 118980876
 

к.к.Слънчев Бряг, Бургас

51,000 EUR
1,214EUR/m²
99,747.33BGN
2,374.38BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

1-ви

Етажи:

6

Допълнителна информация
Предлагаме обзаведен едностаен апартамент с ПАРКОМЯСТО и БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА в жилищна сграда „Тополи“(Topoli), к.к. Слънчев бряг. Жилището е с площ 42 кв.м и се намира на партерен етаж. Апартаментът се състои от: антре, хол с кухненски бокс, баня с тоалетна и душ, веранда с излаз към озеленените площи. Жилището разполага с ПАРКОМЯСТО. Жилището е напълно обзаведено и готово за нанасяне или за отдаване като инвестиционен имот. Жилищната сграда разполага с: ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, озеленени площи и др. Сградата се поддържа. Жилищната сграда се намира на 870 м от морето. Около жилищната сграда има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: голям супермаркет, магазини, аптека, поликлиника, спирка на автобуса, ресторанти, заведения, бързи хранения, плаж, увеселителен парк и други развлечения. Разполагаме с много и разнообразни имоти по цялото Черноморие. За повече информация, свържете се с нас!

ДЖИН ДОМ ДОМ - брокер
phone+359877305773
Джин Дом
гр. Бургас, ж.к. Лазур, бл. 15, ет. 4, ап. 21
Бургас
phone+359875303383
Вижте всички обяви от Джин Дом в homes.bg на: Gindom.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.