Разглеждания: 141

Двустаен апартамент за продажба, 77m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на LIONS GROUP. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с LIONS GROUP. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 77m² - Кв. Бриз, Варна - Апартамент за продажба - LIONS GROUP - 119124347
 

кв. Бриз, Варна

205,000 EUR
2,662EUR/m²
400,945.15BGN
5,206.42BGN/m2
Обзавеждане:

Обзаведен

Етаж:

2-ри

Етажи:

4

Допълнителна информация
Lions Group Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент с впечатляваща панорама към Варненския залив, нос Галата и града, разположен в малка бутикова сграда с модерна архитектура и луксозно изпълнение, състояща се само от 12 апартамента – гаранция за спокойствие, комфорт и висок стандарт на живот. ???? Локация: Имотът се намира на изключително комуникативно място, само на 5 минути с автомобил от центъра на Варна и на пешеходно разстояние от Морската градина. В близост са разположени училища и гимназии (около 300 м), както и търговски център (500 м). Разпределение: Обща площ: 77 м² Етаж: първи над партер Изложение: юг Дневна с кухня: 30 м² с големи френски прозорци и много светлина Спалня: 13.8 м² Дрешник Баня: 4.7 м² Перално помещение: 1.7 м² Веранда: 16 м² ???? Апартаментът ще бъде завършен до ключ, което дава възможност новият собственик да се нанесе веднага след завършването на сградата. Сграда: Бутикова сграда с само 12 апартамента Акт 14, очаквано завършване декември 2025 г. Окачена вентилируема фасада 10 см топлоизолация Асансьор Спокойна и зелена среда, без транзитен трафик ???? Паркоместа – възможност за покупка или наем. ???? Имотът е отличен избор както за комфортен дом, така и за инвестиция с висока стойност. ???? За повече информация и огледи: Росен Пастармаджиев +359890158711 Реф. номер - 15757 Цена: 205 000 €
Особености
  • Климатик