Разглеждания: 83

Двустаен апартамент за продажба, 69m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на LIONS GROUP. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с LIONS GROUP. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Двустаен, 69m² - Кв. Бриз, Варна - Апартамент за продажба - LIONS GROUP - 119168076
 

кв. Бриз, Варна

139,200 EUR
2,017EUR/m²
272,251.54BGN
3,944.91BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

2-ри

Етажи:

6

Строителство:

Тухла

Допълнителна информация
Двустаен апартамент в кв. Бриз – ново строителство в бутикова сграда Лайънс Груп Варна предлага за продажба южен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна – кв. Бриз. Имотът се намира в малка бутикова сграда ново строителство, съчетаваща модерна визия, комфорт и отлична локация. Жилището е с обща площ от 69 кв.м и функционално разпределение: антре просторна дневна с кухненска част уютна спалня тераса баня с тоалетна Апартаментът е с южно изложение, което осигурява много естествена светлина и уют през целия ден. Сградата е пред Акт 15, който се очаква в рамките на до 2 месеца. Има възможност за закупуване на паркомясто. Локацията е отлична – в близост до Кауфланд, с бърз и удобен достъп до главни пътни артерии, спирки, магазини и всички необходими удобства за удобен градски живот. Подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция. Възможност за банково кредитиране. За огледи и повече информация /0895 142 147 Реф./18156 Брокер/ Здравко Хаджиев Цена на имота – 139 200 €
Контакт
Здравко Хаджиев - брокер
phone0887222477
LIONS GROUP
LIONS GROUP
Офиси: гр. Варна , бул.Сливница 165 тел.: 0888 043 181 гр.Варна, бул.Васил Левски 10 : тел. 0892934053 гр.Варна, ул.Дубровник 0877883352 гр. София, жк.Стрелбище, ул.Тулча 46 - тел.: 0887 793 331
Варна
phone0887222477
phone0877890410
Вижте всички обяви от LIONS GROUP в homes.bg на: lionsbulgariagroup.homes.bg