Разглеждания: 318

Четиристаен апартамент за продажба, 158m²

Оферта
Тази оферта е подадена от централната система на ТОП ИМОТИ БГ. HOMES.BG има договореност и техническа интеграция с ТОП ИМОТИ БГ. Всички оферти на агенцията се актуализират автоматично веднъж дневно.

Четиристаен, 158m² -  Мараша, Пловдив - Апартамент за продажба - ТОП ИМОТИ БГ - 119304523
 

Мараша, Пловдив

299,900 EUR
1,898EUR/m²
586,553.42BGN
3,712.17BGN/m2
Обзавеждане:

Необзаведен

Етаж:

3-ти

Етажи:

4

Допълнителна информация
Продажба, град Пловдив, Мараша, 4-стаен монолитен апартамент за ремонт, подходящ за преустройство според индивидуален проект. Разпределение: три големи и една малка спалня, всяка с по две изложения, широка дневна зона, два балкона, тоалетна. Чиста площ 130 кв.м, обща площ 158 кв.м, включително самостоятелна светла изба (17 кв.м) и общи части (11 кв.м). Четири изложения. Собственост на земя, възможност за допълнително закупуване на лицев самостоятелен гараж с прилежащ двор. Изключителна възможност за инвестиция или собствен дом в сърцето на града. Номер на офертата: 98565384
Контакт
Топ Имоти БГ - брокер
phone0896356235
ТОП ИМОТИ БГ
ТОП ИМОТИ БГ
гр. Пловдив
Пловдив
phone+359896356235
phone+35932960504
Вижте всички обяви от ТОП ИМОТИ БГ в homes.bg на: topimotibg.homes.bg
Изпрати запитване
Вашето запитване се изпрати успешно.
refresh

(Моля препишете текста от картинката)